top of page

דבר המנכ"ל

תמונה של ניר שמול

בתפקידי האחרון שימשתי כסמנכ"ל פיתוח עסקי ( 2009 )בחברת גינדי השקעות שהייתה לי לבית חם ואוהב. לאחר עשור של עבודה מדהימה ומאתגרת בתחום הנדל״ן בעיקר עם משפחת גינדי, פרשתי כנפיים והקמתי חברת נדל״ן שהיא קודם כל משפחה. שניר בית לשיווק נדל״ן הוקמה עם לירון אחותי ולילך אשתי.

כל עובד בחברה הוא חלק מהמשפחה שלנו. אנחנו בוחרים אנשים אשר אוהבים לעבוד בצוות, חרוצים, עם "רעב" בעיניים, בעלי רצון עז להצליח ולהצטיין. העובדים הם השותפים שלנו, כולם שכירים, כל אחד מהם מקבל שכר בסיס ועמלות ראויות. לחלקם יש רכב של החברה וחשוב לנו שיהיו להם את כל התנאים הכלכליים הטובים ביותר כדי להצליח. ההון האנושי הוא הבסיס שלנו, הלב שלנו.


היזמים עימם אנו עובדים הם חלק ממערכת יחסים שהיא הרבה מעבר לעבודה. אנחנו נמצאים עבורם בכל רגע משמעותי, לא רק בהצלחות הרבות, אלא גם באתגרים המשמעותיים כמו שאנחנו קוראים לזה בשניר.

אנחנו לא עוזבים פרויקטים עד למכירת הדירה האחרונה, החנות האחרונה במתחם והמשרד האחרון. זאת דרך החשיבה שלנו, אנחנו מאמינים בזה.
אנחנו מבינים ויודעים את האחריות הכלכלית העצומה שיזם נדל"ן נוטל על עצמו כאשר הוא מתחיל פרויקט חדש, בזכות מגוון המיומנויות שפיתחנו עם השנים, אנו מנוסים ויודעים לתת את הפתרונות היצירתיים המתאימים לכל מיזם, לכל יזם, בכל היקפו של כל פרויקט.


אנחנו מאמינים ביצירתיות, מחקר, בדיקות, סקרי שוק, לקוחות סמויים, תקציב מדויק, תמהיל ותכנון המתאימים לקהל היעד הרלוונטי וזאת בטרם היציאה לשיווקו של כל פרויקט.

ואחרונים חביבים והכי חשובים זה אתם הלקוחות שלנו, אותם אלו שאנו משרתים 365 ימים בשנה, בפגישות במשרדים שלנו, בבתים שלכם, בכל מקום אחר שתבחרו ובכל שעה שתחליטו. דרך התנהלות זו היא חלק מאמנת שירות שהצבנו לעצמנו, לשים את הלקוח במרכז, להתאים את עצמנו ללקוח וללוח הזמנים שלו ולא לזמן אשר נוח לנו. נדאג להעניק לו את השירות הכי מתקדם, איכותי והכי נעים שיש, להיות תמיד אדיבים, ישרים והגונים.
המטרה שלנו היא לבנות מערכת יחסים עם הלקוח לטווח ארוך ולא רק לעסקה חד פעמית. לעזור לו בכל דבר גם לאחר הרכישה, כיוון שהתפקיד שלנו לא מסתיים אף פעם כלפי הלקוחות. אנחנו נעזור להם לאורך כל הדרך בכל דבר כדרך חיים ובאמון שאנו רוכשים למערכת יחסים ארוכת טווח.


אנו גאים להיות החברה הראשונה בישראל בתחום הנדל"ן אשר הציעה ועדיין מציעה שירות ״עד הבית״ בכל פרויקט שאותו אנחנו משווקים. כמו כן אנו החברה הראשונה שהציעה ללקוחות את אופציית ״שניר טקסי״ כדי להסיעם בנחת לפרויקט עם הדרכה רציפה של מנהל המכירות.


אנחנו אוהבים מאוד את מה שאנחנו עושים, מאושרים בעשייה שלנו, אוהבים מאד הן אנשים והן נדל״ן, מלבד זאת, אנחנו מאמינים בנתינה ולכן אנחנו מייעדים חלק מהעמלה שלנו מתוך תשלומיו של כל לקוח שלנו אשר רוכש מאיתנו נכס, לטובת תרומה לכל יעד, גוף, אדם או עמותה שהלקוח בוחר לתרום עבורה.
אנחנו מסתובבים בכל העולם כדי ללמוד, להתפתח ולהביא חידושים ורעיונות חדשים לטובת הנדל"ן.
 
תודה שאתם מאפשרים לנו לעשות את מה שאנחנו באמת אוהבים לעשות !

שלכם , ניר שמול מנכ"ל 

bottom of page